وام ضروری 12 میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد + اقساط بازپرداخت

ثبت نام بازنشستگان برای دریافت وام ضروری 12 میلیون تومانی از اول آبان ماه آغاز شده است. البته تنها بازنشستگان واجد شرایط امکان استفاده از این نوع وام را دارند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بازنشستگان برای دریافت وام ضروری 12 میلیون تومانی تا پایان آبان ماه مهلت دارند تا در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشور ثبت نام کنند. پس از اتمام مهلت ثبت نام، فرآیند بررسی بازنشستگان، از جمله سوابق آن‌ها دریاره مجموع وام‌های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و… انجام خواهد شد.

پس از آن بازنشستگان اولویت بندی شده و براساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک عامل، 300 هزار فقره تسهیلات به آن‌ها تعلق خواهد گرفت. اما بازنشستگانی که هنوز یکسال از صدور حکم بازنشستگی آن‌ها نگذشته، وارث مذکری که تا سه سال آینده از فهرست وظیفه بگیران خارج می‌شوند و متقاضیانی که حکم ترمیم حقوق طی سال جاری برای آن‌ها صادر نشده، امکان ثبت نام و استفاده از این وام را ندارند. ضمنا این تسهیلات به بازنشستگانی تعلق می‌گیرد که از طریق حساب بانک صادرات حقوق بازنشستگی یا مستمری دریافت می‌کنند.

اخبار تازه‌ترین وام های بانکی را بخوانید:

وام ذکرشده با نرخ سود 4 درصد ارائه می‌شود و اقساط بازپرداخت آن 36 ماهه است. طبق اطلاعات موجود، بازنشستگان واجد شرایط هر ماه باید 354 هزار و 300 تومان قسط بابت وام ضروری پرداخت کنند.

زمان واریز وام ضروری بازنشستگان

وام ضروری بازنشستگان به صورت ماهانه و براساس نوبت بندی اعلام شده سایت به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد. طبق اطلاعیه قبلی صندوق بازنشستگی کشور، زمان اعطای وام بعد از مشخص شدن نتایج به مراتب اعلام خواهد شد.

بازنشستگانی که اسامی آن‌ها به مراتب اعلام می‌شود برای آگاهی از زمان واریز وام به حساب‌شان لازم نیست به بانک عامل مراجعه کنند. در موعد مشخص شده، که بعد از ثبت نام اعلام خواهد شد، مبلغ وام به شماره حساب متقاضی در بانک صادرات واریز شده و این موضوع از طریق پیامک به اطلاع صاحب حساب خواهد رسید.

مرتبط با : صندوق بازنشستگی کشور
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

4 دیدگاه برای “وام ضروری 12 میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد + اقساط بازپرداخت

  1. mona گفته:

    سلام من به یه وام نیازدارم حاضرم ماهی یک ملیون بدم خواهشن اگ کسی سراغ داره خبرکنه خیلی محتاجیم واس خونه خونه نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *