هایما اس 5 و اس 7 به 8 هزار مشتری تحویل می‌شود

اجرای تعهدات به خریداران خودرو هایما در دو مدل اس 5 و اس 7 در حال انجام است.

به گزارش کاماپرس، در حال حاضر خط تولید هایما در شرکت ایران خودرو خراسان فعال است و از ابتدای امسال تاکنون ۲۴۹۱ دستگاه هایما تحویل مشتریان شده است.

بر اساس این گزارش، اجرای تعهدات حدود ۸ هزار دستگاه خودرو هایما در دو مدل اس ۵ و اس ۷ در دستور کار قرار دارد. شایان ذکر است که مشکلات و موانع ایجاد شده در تامین قطعات این محصول به دلیل تحریم های بین المللی سبب تولید با تغییر شده است.

20 هزار دستگاه هایما در صورت تامین قطعه تولید می شود

بنا به اعلام روابط عمومی ایران خودرو، در حال حاضر تاخیر در تعهدات این محصول از مرداد سال گذشته تا خرداد امسال است که صدور دعوتنامه برای موعد تحویل مرداد ماه در حال انجام است. در صورت تأمین و تدارک قطعات امسال ۲۰ هزار دستگاه هایما اس ۷ و اس ۵ در شرکت ایران خودرو خراسان تولید خواهد شد.

طرح جایگزینی هایما با خودروهای دیگر به زودی اطلاع رسانی می شود

از سوی دیگر با توجه به نیاز مشتریان به خودرو طرح تبدیل این خودرو با محصولات دیگر ایران خودرو در دستور کار قرار دارد و در صورتی که مشتریانی که مایل به تبدیل بودند نسبت به آن اقدام کنند و این طرح نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

بدیهی است در صورت اقدام نکردن مشتریان برای تبدیل خودروی ثبت نامی هرچند با تأخیر قابل تحویل خواهد بود. قیمت محصولات بر اساس قیمت زمان تحویل محاسبه می‌شود و در صورت تبدیل نیز قیمت محصولات جایگزین بر اساس قیمت موعد تحویل محاسبه خواهد شد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم صنعت خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودرو