قدرت بازارساز مانع از رشد قیمت دلار شد!

ژیوار

دلار در روز جاری باز هم دچار کاهش قیمت شد. هم اکنون قیمت دلار در روز جاری نسبت به روز قبل 70 تومان کاهش پیدا کرده و به مرز 32 هزار و 680 تومانی رسیده است. اما نرخ دلار بازار متشکل در مقایسه با روز گذشته 20 تومان رشد قیمتی داشته و در محدوده 28 هزار و 760 تومانی قرار دارد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار ارز و دلار، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، همچنان دلار نتوانسته مرز قیمتی مهم 32 هزار و 800 تومانی را پشت سر بگذارد. به نظر برخی فعالان و کارشناسان، بازار ساز همچنان قدرت برتر بازار ارز است و مانع از تغییرات قیمتی قابل توجه اسکناس آمریکایی می‌شود. ضمن اینکه مقامات مسئول همچنان بر تداوم مذکرات برجام و احیای هر چه سریع‌تر توافق تاکید دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با این حال هنوز دست اندازهای زیادی در بازار ارز کشور وجود دارد. برخی فعالان اعلام کرده‌‍‌اند که گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی باعث شده تا قدرت افزایشی‌های بازار بیشتر شود و تمایل این ارز پرطرفدار به نرخ‌های بالای قیمتی افزایش پیدا کند. به همین دلیل دلار طی مدت محدودی به سمت مرزهای بالاتر قیمتی رفت اما نتوانست خود را به محدوده 32 هزار و 800 تومانی برساند.

دریان سفر امید

قیمت دلار در چه شرایطی به کانال 33 هزار تومانی خواهد رسید؟

در صورتی که نرخ دلار به هر دلیلی امکان عبور از مرز مقاومتی یاد شده را پیدا کند، زمینه برای ورود آن به کانال 33 هزار تومانی فراهم خواهد شد.

امروز نرخ پوند و یورو همانند قیمت دلار در مدار کاهشی قرار گرفت. قیمت پوند در روز جاری نسبت به روز قبل 1.23 درصد کمتر شد و به مرز 35 هزار و 876 تومانی رسید. نرخ یورو نیز در مقایسه با دیروز 0.4 درصد کاهش پیدا کرد و 31 هزار و 725 تومان شد.

انتهای پیام

نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
آژانس هرمس 724
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز