فوری / معافیت از سربازی این افراد تایید شد

این افراد از خدمت سربازی معاف می شوند-کامپرس
ژیوار

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه عنوان کرد که با تایید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مشمولان با حداقل ۳۵ سال سن و داری حداقل دو فرزند از سربازی معاف شدند.

به گزارش کاماپرس، محسن زنگنه در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس گفت: ۱۵ مورد اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان درباره مصوبات برنامه هفتم توسعه وجود داشت که برای تعیین تکلیف به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده بود که بررسی‌های مجمع درباره آنها به اتمام رسید و بر این اساس، تلاش می‌کنیم قانون برنامه هفتم توسعه تا پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری برای اجرا ابلاغ شود.

بیشتر بخوانید:

جزییات اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان

وی با اشاره به طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: این طرح طی این دو، سه ماه به دلیل عدم ابلاغ قانون برنامه هفتم توسعه ابلاغ نشده بود ولی بعد از ابلاغ قانون برنامه هفتم توسعه شاهد متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به میزان ۴۰ درصد سال اول برنامه هفتم خواهیم بود.

دریان سفر امید
به نقل از مهر، سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه همچنین با اشاره به یکی دیگر از مواردی که مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آن اعلام نظر کرد، گفت: این مساله درباره معافیت سربازی مشمولان با حداقل ۳۵ سال سن و دارای حداقل دو فرزند است که البته این افراد نباید غیبت داشته باشند که در این صورت از سربازی معاف خواهند شد.

انتهای پیام

نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز