فروش اقساطی رانا صفر و کارکرده چه شرایطی دارد؟

ژیوار

رانا از جمله محصولات جدید ایران‌خودرو در یک دهه اخیر است که روی پلتفرم ۲۰۶ طراحی شده است. در حال حاضر امکان خرید قسطی رانا وجود دارد و اگهی‌های فراوانی از فروش این خودرو در وب‌سایت‌های فروش آنلاین به چشم می‌‌خورد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، قیمت رانا صفر کیلومتر در بازار آزاد چیزی حدود ۵۲۰ میلیون تومان است و فروش خودروهای کارکرده بسته به کیلومتر و کیفیت خودرو متفاوت و پاین‌تر از این مبلغ است. با این حال در بیشتر وب سایت‌های فروش آنلاین برای خرید قسطی رانا باید بین ۵۰ تا ۶۰ درصد قیمت آن را پرداخت کنید و برای بقیه هم باید بین ۱۲ تا ۳۶ ماه اقساط پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

در حال حاضر قیمت یک رانای دنده ای مدل ۱۳۹۴ در وب‌سایت همراه مکانیک با ۱۲۸ هزار کیلومتر کارکرد ۳۱۲ میلیون تومان است که برای خرید قسطی آن باید ۲۰۲ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت بپردازید و مابقی را در ۲۴ قسط ۸ میلیون تومانی پرداخت کنید. همچنین در آگهی دیگری رانا دنده‌ای مدل ۱۳۹۸ که ۵۳ هزار کیلومتر کارکرد دارد، با ۲۴۵ میلیون تومان پیش‌پرداخت و ۲۴ قسط ۹ میلیون تومانی پیشنهاد شده است.

نمونه‌های جدیدتر رانای دنده ای مدال ۱۴۰۰ هم با ۲۳ هزار کیلومتر کارکرد و شرایط ۳۱۴ میلیون پیش‌پرداخت و ۱۸ قسط ۱۶ میلیون تومانی پیشنهاد شده است.

شرایط فروش رانا صفر کیلومتر

در وب سایت‌های فروش آنلاین حتما آگهی‌های فروش رانا صفر کیلومتر هم دیده می‌شود. در سایت همراه‌مکانیک یک رانای دنده‌ای صفر کیلومتر با شرایط ۳۰۱ میلیون تومان پیش پرداخت و ۱۸ قسط ۱۶ میلیون تومانی پیشنهاد شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : همراه مکانیک
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز