فرصت طلایی دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سرمایه با سود 15 درصدی

ژیوار

افرادی که در بانک سرمایه سپرده جاری داشته و به دریافت وام از این مجموعه تمایل دارند، می‌توانند برای وام 200 میلیون تومانی طرح «نسیم» درخواست بدهند. این وام با سودی کمتر از حداکثر مصوب، 15 درصد، به مشتریان اعطا می‌شود.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سرمایه علاقمند هستند باید اعتبار شغلی مورد نظر این مجموعه را داشته باشند. همچنین به منظور دریافت این تسهیلات اعتبارسنجی لازم از متقاضی به عمل می‌آید و سپس تسهیلات مذکور ارائه می‌شود. ضمنا افرادی که به دریافت این وام تمایل دارند باید حداقل سه ماه کارکرد حساب داشته باشند. بعد از دریافت وام افراد طی 36 ماه امکان پرداخت قسط دارند. لازم به ذکر است که افراد حقوقی نیز امکان دریافت این تسهیلات را دارند منتهی سقف وام برای آن‌ها حداکثر تا 500 میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با در نظر گرفتن مبلغ این تسهیلات برای افراد حقیقی، مقدار هر قسط 6 میلیون و 933 هزار و 66 تومان است. میزان هر قسط برای اشخاص حقوقی نیز به 17 میلیون و 332 هزار و 664 تومان می‌رسد. کل سود وام اشخاص حقیقی 49 میلیون و 590 هزار و 365 تومان بوده و میزان آن برای افراد حقوقی 123 میلیون و 975 هزار و 913 تومان اعلام شده است.

دریان سفر امید

آشنایی با برخی از خدمات بانک خصوصی سرمایه

بانک سرمایه یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که توانسته از سال 1384 درخصوص انواع خدمات پولی و بانکی فعالیت داشته باشد. انواع حساب‌های ریالی، انواع کارت بانکی، انواع تسهیلات ریالی، صدور انواع چک تضمین شده، خرید و فروش ارز، حوالجات ارزی، بروات اسناد، نحوه خرید و فروش سهام و … از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک سرمایه
نهال گشت
آژانس هرمس 724
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز