عرضه اولیه تپسی به زودی در فرابورس انجام می‎شود

یک مقام مسئول در پارلمان بخش خصوصی ایران از پذیرش شرکت تپسی در فرابورس خبر داد و به این ترتیب عرضه اولیه تپسی یک قدم به اجرا نزدیک تر شد.

به گزارش کاماپرس، بورسی شدن شرکت های پرچمدار در حوزه استارتاپی از وعده های مسئولان سازمان بورس بود و پیش از این نیز عنوان شده بود که برخی از شرکت های مطرح این عرصه همچون دیجی کالا ، تپسی ، کافه بازار و شیپور اقدامات اولیه را برای عوضیت در بورس و عرضه اولیه سهام خود انجام داده اند.

اکنون خبر رسیده است که تپسی در این مسیر از دیگر شرکت های استارتاپی پیش افتاده و یک گام دیگر به عرضه اولیه سهام خود نزدیک تر شده است.

این خبر را رییس اتاق بازرگانی تهران در توئیتر اعلام کرده و از پذیرش شرکت تپسی به عنوان یکی از استارت آپ های پیشرو در فرابورس خبر داده است. مسعود خوانسازی تصریح کرده است که به زودی نماد تپسی در تابلو این بازار مهم بورسی کشور جای می‌گیرد.

از عرضه اولیه دیجی کالا چه خبر؟

بنا به اعلام بورس پرس، رییس اتاق بازرگانی تهران در توئیت خود نوشته است: پس از چند ماه مذاکره از سوی اتاق بازرگانی تهران با تسهیل گری وزارت اقتصاد و سازمان بورس، تپسی به عنوان یکی از استارت آپ های پیشرو در فرابورس پذیرفته شد.

خوانساری تصریح کرده است که تپسی اولین شرکت از4 استارت آپی است که برای ورود به بازار سهام تلاش کردیم و به زودی نماد آن در تابلو فرابورس جای می‌گیرد.

شایان ذکر است دیجی کالا و شیپور نیز از مدتها قبل قصد خود را عرضه سهام در بورس علنی کرده اند و به نظر می رسید این دو مجموعه اولین استارتاپ های بورس لقب بگیرند اما خبر تازه ای از طی شدن مراحل بورسی شدن آنها منتشر نشده است.

اخبار مهم مرتبط به بورس را بخوانید:

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بورس و عرضه های اولیه، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام