شرایط وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی بانک توسعه تعاون + مهلت بازپرداخت

مشتریان بانک توسعه تعاون که مایل به دریافت تسهیلات قرض الحسنه هستند می‌توانند با افتتاح حساب در این مجموعه و ایجاد میانگین مناسب برای وام 300 میلیون تومانی طرح «مائده» درخواست بدهند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام بانکی، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید

به گزارش کاماپرس، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک با هدف توسعه فرهنگ قرض الحسنه و رفع نیازهای ضروری مشتریان حقیقی و اعضای شرکت تعاونی و همچنین در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر و اجرای طرح‌های اشتغال زایی، وام قرض الحسنه مائده را تدارک دیده است. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید سپرده یک صدم درصدی افتتاح کرده و گردش حساب لازم را ایجاد کنند. تسهیلات مذکور قرض الحسنه بوده و نرخ کارمزد آن بین صفر تا چهار درصد است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 48 ماه می‌رسد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اجاره خودرو در تهران

در صورتی که متقاضی به هر دلیل امکان یا تمایل به استفاده از این تسهیلات نداشته باشد می‌تواند آن را به بستگان درجه یک خود انتقال بدهد. البته امکان انتقال امتیاز این حساب به دیگر معرفی شدگان با ضمانت خود متقاضی نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که سازمان‌ها و ادارات هم امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

فرآیند دریافت تسهیلات 300 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون

مشتریان بعد از افتتاح سپرده کوتاه مدت یک صدم درصدی و داشتن معدل حساب مورد نظر بانک، امکان ارائه درخواست تسهیلات را به یکی از شعب خواهند داشت. بعد از ارائه درخواست، پرونده اعتباری مطابق با مقررات ناظر برای مشتری تشکیل خواهد شد. سپس با ارائه مدارک هویتی و دریافت مدارک و وثایق لازم و تضمین‌های مطابق با اعتبارسنجی مشتریان مبلغ تسهیلات به حساب آن‌ها واریز خواهد شد. افراد به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک هویتی این تسهیلات امکان مراجعه به وبسایت بانک توسعه تعاون را دارند.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک توسعه تعاون
نرم افزار حسابداری
سیم آخر-کاماپرس
دیجی آب کالا-کاماپرس
پستکس
الو ویزا
تور اروپا نوروز 1403
قیمت روز تیرآهن
لوازم آرایشی سفیر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز