فوری / شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک در اردیبهشت ماه

شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک + قیمت-کاماپرس
ژیوار

دنا در واقع نمونه‌ای از فیس لیفت سمند است که پس از ارتقای ظاهری در مدل پلاس، تغییرات فنی نیز به خود دیده و با اضافه شدن توربو و سپس گیربکس اتوماتیک، توانسته خود را در بازار نگه دارد.

در ابتدای عرضه، نسخه اتوماتیک دنا پلاس با قیمت‌گذاری عجیبی همراه بود اما پس از مدت کوتاهی این قیمت‌ها کمی تعدیل شد. این مساله در کنار افزایش قیمت سایر خودروهای رقبا، خرید محصول جدید ایران خودرو را توجیه کرد. در حال حاضر این سدان ایران خودرو به عنوان یکی از ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک، مورد توجه خریداران خودرو قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

کاماپرس در این گزارش به شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک می‌‌پردازد.

در این فروش اقساطی دو خورو دناپلاس توربو اتوماتیک با ترمز ESP و دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال عرضه شده که به ترتیب با قیمت 1 میلیارد و 63 میلیون تومان و 1 میلیارد و 205 میلیون تومان به فروش می‌رسند.

دریان سفر امید

شرایط خرید اقساطی دنا پلاس

برای خرید دنا پلاس توربو اتوماتیک به صورت اقساطی باید حداقل 50 درصد از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت، واریز شود. مبلغ باقی مانده را می‌توان در اقساط 6، 12، 18، 24 و 30 ماهه پرداخت. تحویل خودرو نیز فوری بوده و سند به نام خریدار ثبت خواهد شد.

در جدول‌های زیر میزان هر قسط برای هر دو خودرو مشخص شده است.

شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک + قیمت-کاماپرس

شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک + قیمت-کاماپرس

بیشتر بخوانید:

مشخصات فنی دنا پلاس توربو اتومات

دنا پلاس توربو اتوماتیک مجهز به پیشرانه EF7 توربو یا همان TC7  است. این پیشرانه می‌تواند ۱۵۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید ‌کند. حداکثر گشتاور پیشرانه دنا پلاس توربو اتوماتیک از ۲۲۰۰ تا ۴۸۰۰ دور در دقیقه تولید می‌شود و سیستم توربوشارژر در این محدوده بیشترین بازدهی را دارند. جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک AT این خودرو توسط کمپانی DAE تولید می‌شود. این جعبه دنده توان را به چرخ‌های جلوی این سدان ملی می‌رساند.

مصرف سوخت ترکیبی دنا پلاس توربو اتومات ۸.۱۲ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. این خوردو در حالت ایده آل می‌تواند مصرف سوخت ۶.۳۹ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را داشته باشد. وزن دنا پلاس توربو اتوماتیک ۱۴۰۰ کیلوگرم بوده و به فضای صندوق ۵۰۰ لیتری مجهز شده است. شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت این سدان ایران خودرو در شرایط ایده آل حدود ۱۰.۵ ثانیه طول می‌کشد. ‌

انتهای پیام

مرتبط با : سایا خودروسپند خودروکیان خودرو
نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز