شاهین سایپا و دردسرهایی که گریبان خریداران را گرفته است

خریداران شاهین درگیر مشکلاتی از جمله خدمات پس از فروش و فراخوان‌های متوالی این محصول شده‌اند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از صداوسیما، نارضایتی خریداران خودرو شاهین پس از حدود 8 ماه که از تحویل این محصول جدید گروه سایپا می‌گذرد، شدت گرفته و سایپا هم نتوانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. این گروه خودرو خدمات پس از فروش ضعیفی دارد و فراخوان‌های مداومی می‌دهد که خریداران را راهی نمایندگی‌های سایپا می‌کند.

احبار مرتبط را بخوانید:

مشکلات خریداران شاهین

یکی از مشتریان ناراضی از فراخوان‌های پی‌درپی می‌گوید: سه بار سایپا فراخوان داده و ما را به نمایندگی کشانده؛ اما هربار نقص فنی جدیدی مانند نقص در سیستم‌های الکترونیکی، مشکل در سیستم سوخت‌رسانی و نصب نشدن برخی قطعات مثل کنسول یا تعویض سیستم مولتی مدیا دلیل این فراخوان‌ها بود.

فرد دیگری درباره معطلی‌های بسیار در نمایندگی‌ها می‌گوید: خریداران شاهین به گفته خود سایپا باید بدون نوبت خدمات دریافت کنند ولی ما چند هفته در نوبت می‌مانیم تا از سرویس‌های دوره‌ای استفاده کنیم. وقتی هم نوبتمان می‌شود ماشین چند روز در نمایندگی می‌ماند تا خدمات خیلی ساده مانند تعویض روغن انجام شود.

او ادامه می‌دهد: وقتی از پذیرش نمایندگی دلیل این معطلی‌ها را می‌پرسیم، کم بودن نمایندگی‌ها که فقط سه نمایندگی در تهران خدمات خودرو شاهین را انجام می‌دهند و زیاد بودن مراجعه کنندگان را از دلایل شلوغی بسیار و معطلی مراجعه‌کنندگان می‌دانند.

خدمات پس از فروش ضعیف سایپا

یکی از مراجعان که از کرج به نمایندگی تهران آمده، می‌گوید: قطعه معیوب خودرو در کرج موجود نبود، با آنکه سفارش دادم، همچنان بعد از یک ماه برای من ارسال نشده است و مجبور شده‌ام برای رفع نقص خودرو به تهران بیایم.

بعضی مراجعان هم برای رفع نقص موتور خودرو مجبور شده‌اند از شهرهای دیگر به تهران بیایند.

مسلما ارائه خدمات پس از فروش کم از طراحی و تولید یک خودروی استاندارد ندارد؛ اما در بازار انحصاری خودروی ایران، این مشتریان هستند که مجبور به تحمل نواقص و کنار آمدن با تمام مشکلات خودروسازان می‌شوند.

مرتبط با : سایپا
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “شاهین سایپا و دردسرهایی که گریبان خریداران را گرفته است

  1. محمد گفته:

    سلام بابای ما ساینا خرید همهراین مشکلات هم سر خودروی ساینا در اومده الان دو ماه هیت برای ی سنسور درخواست دادن ولی هنوز نیومده حتی به شهر بزرگ هم مراجعه کردیم یکیشون میگه داریم ولی ازاداه کجایی ایرانی سه قطعش هم کره ای انداختیم صدای موتور و استارتش هم فراوون گیربکسش یک بار تعویض و یک بار هم تراشیده شده هیچکس هم جوابگو نیست حتی خودروشون پس نمیگیرند چه مملکتی هست قیمت دست دوم گیرون تره چون دسته دوم قطعات با کیفیت رفته تعویض کرده و نوع شرکت قتعات بی کیفیت گذاشه تازه همون هم بازار ازاد میفروشه هم قیمت قطعه با کیفیت کره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *