سکه گران شد

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید که طی روزهای اخیر در مسیر کاهشی قرار گرفته بود، امروز (4 مرداد ماه ) دوباره گران شد.

به گزارش کاماپرس، درحالی که قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، روز پنج شنبه هفته گذشته (2 مرداد ماه)، 10 میلیون و 160 هزار تومان داد و ستد می شد و فاصله ای تا سقوط به کانال 9 میلیون تومانی نداشت، دوباره افزایش یافت و به 10 میلیون و 750 هزار تومان رسید.
بازار طلا امروز با افزایش قیمت به دلیل رشد سریع بهای طلا در بازارهای جهانی پر نوسان بود و سکه تمام بهار آزادی رشد کرد اما بازار ارز روز آرامی را سپری کرد.
در این بازار بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز با رشدی ۵۵۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته، به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت سکه تمام بهار طرح قدیم

به گزارش تسنیم، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم با قیمت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. نیم سکه ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین قیمت خورد.
در بازار امروز، یک گرم طلای خام ۱۸ عیار افزایش قیمت حدود ۲۵ هزارتومانی داشت و در قیمت ۹۹۹ هزار و ۵۸۰ تومان به مرز یک میلیون رسید، هر مثقال طلا هم با بهای چهار میلیون و ۳۳۰ هزار تومان به فروش رسید.
به اعتقاد کارشناسان اقتصادی مهمترین دلیل بازگشت طلا به روند رو به افزایش به علت افزایش حدود ۱۰۰ دلاری هر انس فلز زرد در بازارهای جهانی طی یک هفته گذشته است، انس جهانی امروز با افزایشی به بهای یک هزار و ۹۰۲ دلار معامله شد.

آخرین اخبار بازار سکه و طلا را بخوانید:

 

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “سکه گران شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *