سهام عدالت دارید، شاید خودرودار شوید!

بر اساس خبری که ایلنا منتشر کرده است نمایندگان مجلس طرحی را در دست بررسی و تصویب دارند که دارندگان سهام عدالت می توانند به پشتوانه این سهام خودرودار شوند و سرپرست وزارت صنعت نیز در این باره اظهار کرده است با هم مکانیسمی که مجلس برای خودرودار کردن افراد فاقد خودرو تدارک ببیند موافق است.

به گزارش کاماپرس، سبد سهام های موجود در عدالت هم این روزها مثل دیگر سهام های موجود در بورس شاهد کاهش ارزش است و از طرفی متقاضیان فروش سهام عدالت نیز کماکان با واریز قطره چکانی پول فروش سهامشان دست و پنجه نرم می کنند.

البته مسئولان تلاش می کنند این سهام را با امتیازاتی همچون کارت اعتباری خرید کالا مرتبط کنند تا افرادی که به فروش سهام عدالت خود فکر می کنند از این تصمیم منصرف شوند.

هر مکانیسمی مجلس تدارک ببیند مورد قبول است

در تازه ترین تحول مرتبط با سهام عدالت نیز به نظر می رسد مجلس در تدارک طرحی برای خودرودار کردن مالکان سهام عدالت با اتکا به این سهام است. ایلنا در خبری از قول سرپرست وزارت صنعت به این موضوع اشاره کرده و نوشته است:جعفر سرقینی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص طرح نمایندگان مجلس مبنی بر‌ اینکه از محل سهام عدالت خانواده‌هایی که فاقد خودرو هستند می‌توانند خودرودار شوند و اینکه آیا این طرح بار مالی بر دوش دولت ندارد بیان کرده است که جزئیات طرحی که مدنظر نمایندگان است را نمی‌دانم؛ اما به هر صورت خودروسازان شرکت‌های هستند که خودشان دخل و خرج می‌کنند و هیچ بودجه دولتی ندارند.

سرپرست موقت وزارت صمت تاکید کرد: هر طرحی باشد نمی‌تواند بار مالی روی دوش خودروسازان و دولت بگذارد و نمایندگان مجلس هم حتما با علم به این موضوع طرح‌ها را می‌دهند.

وی ادامه داد: ما هم از این طرح و اینکه کسانی که تا امروز صاحب خودرو نبوده‌اند، خودرودار شوند، استقبال می‌کنیم و هر مکانیسمی که مجلس تدارک ببیند با استفاده از همان سعی می‌کنیم افراد را صاحب خودرو کنیم.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “سهام عدالت دارید، شاید خودرودار شوید!

  1. احسان گفته:

    واقعا مسخرست دولت نمیتواند فروش سهام عدالت را کنترل کند الان خیلی ها پول براشون واریز شنده چند ماه برای فروش سهام عدالت بعد میخواد ماشین دارشون کنند اونایی که پول نقد میدهند ماشین گیرشون نمیاد خدا رحم کنه به مردم البته تقصیر مردمه چون خودشون میخواند هر بلایی سرشون بیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.