ریبرندینگ گروه صنعتی فرخنده برای جذب نسل Z

مدیر مارکتینگ گروه صنایع غذایی فرخنده از سیاست ریبرندینگ این مجموعه با هدف جذب مخاطبان نسل جدید یا همان نسل Z خبر داد.

عباس عسگری در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات در گفت‌وگو با خبرنگار کاماپرس، اظهار کرد: گروه صنایع غذایی فرخنده امسال با رویکرد جدیدی در نمایشگاه شرکت کرده و طی آن سه محصول جدید را با هدف جذب مخاطبان جدید رونمایی کرد.

وی با بیان اینکه فرخنده امسال با شعار  WE BAKE JOY در نمایشگاه حضور پیدا کرده، ادامه داد: دو محصول جدید با برند MEET JOY و یک محصول با عنوان QUEEN JOY تولید شده و از مهر ماه وارد بازار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

وی در توضیح این محصولات، بیان کرد: یکی از محصولات MEET JOY با طعم شکلات و کاپوچینو و دیگری با تکه‌های شکلات و فندق تولید شده است. دیگر محصول جدید فرخنده که با برند  QUEEN JOY عرضه شده دارای طعم کره‌ای بوده و به عنوان اولین محصول کره‌ای با استانداردهای اروپایی تولید شده است.

اجاره خودرو در تهران

مدیر مارکتینگ گروه صنایع غذایی فرخنده هدف از ریبرندینگ و تولید محصولات جدید را پوشش مخاطبان نسل جدید بیان کرد و گفت: در برنامه‌ها و ایونت‌های آینده نیز در همین راستا برنامه ریزی کرده‌ایم.

سلامت محور بودن محصولات فرخنده

وی رویکرد بعدی مجموعه فرخنده را سلامت محور بودن محصولات آن معرفی کرد و توضیح داد: فرخنده سالهاست که از روغن بدون ترانس یا ترانس صفر در تولید بیسکویت‌ها بهره برده و همچنین محصولات سلامت محور فرخنده همچون چهار شهد و سه غله فاقد قند بوده و به زودی محصولات جدیدی به این سبد اضافه خواهد شد.

توسعه صادرات

عسگری با اشاره به برنامه‌ریزی برای توسعه صادرات محصول در این گروه صنایع غذایی، عنوان کرد: اگرچه ورود محصولات غذایی به ویژه محصولات تندمصرف مانند بیسکویت در بازارهای جهانی بسیار دشوار است، اما محصولات با کیفیت و سلامت محور فرخنده، علاوه بر کشورهای همسایه به آسیای میانه و قاره‌های اروپا، آفریقا، استرالیا و آمریکای شمالی صادر می‌شود.

تنوع در طعم و بسته‌بندی بیسکوییت

وی با بیان اینکه محصولات فرخنده در طعم‌های مختلف همچون زعفرانی، پرتقالی، کاکائویی، نارگیلی فندقی، موزی، کاپوچینو، هل و کنجدی تولید می‌شود، اضافه کرد: این محصولات در ۸ قالب شامل قالب‌های پذیرایی، زبان، زبانک پتی بور، دایجستیو و غیره در بیش از ۱۵ گروه وزنی تولید و عرضه می‌شود.

چالش‌های صنعت بیسکوییت‌سازی

مدیر بازاریابی فرخنده در پایان مهمترین چالش این صنعت را افزایش قیمت‌ مواد اولیه عنوان کرد و گفت: برای حفظ کیفیت و استاندارد باید از بهترین مواد اولیه استفاده کنیم. به عنوان نمونه، محصولات فرخنده با روغن بدون ترانس و آرد مخصوص تولید می‌شود که افزایش قیمت‌های پیاپی، چالش‌هایی ایجاد کرده است. البته واحد بازرگانی مجموعه با برنامه‌ریزی صحیح از اثرگذاری این چالش‌ها در کیفیت محصول پیشگیری می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : فرخنده
قیمت روز تیرآهن
نرم افزار حسابداری
لوازم آرایشی سفیر
سیم آخر-کاماپرس
وکیل پایه یک آنلاین
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز