جزئیات وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون + شرایط پرداخت

مشتریان بانک توسعه تعاون می‌توانند با سپرده گذاری و ایجاد گردش حساب، ضمن دریافت سود سپرده، وام 100 میلیون تومانی دریافت کنند. این تسهیلات در قالب طرحی به نام «توسکا» ارائه خواهد شد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، مشتریان بانک توسعه تعاون، اعم از حقیقی و حقوقی، با افتتاح حساب بلندمدت در یکی از شعب این مجموعه امکان دریافت وام 100 میلیون تومانی را دارند. البته برای دریافت این وام باید حداقل یک ماه از افتتاح حساب گذشته باشد. میزان سود این وام براساس مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود، اما حداقل آن 10 درصد است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 48 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای پرداخت این وام، مسدودی سپرده است. البته تا پایان زمان بازپرداخت به اصل سپرده، سود تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط، 2 میلیون و 536 هزار و 258 تومان است. کل سود وام 21 میلیون و 740 هزار و 400 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 120 میلیون و 536 هزار و 666 تومان خواهد بود.

مختصری از بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون سال 1388 با رویکرد اشتغال زایی، تمرکز تسهیلات دهی به تعاونی‌ها و تقویت این بخش فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک اهدافی مانند کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور از طریق توسعه بخش تعاونی، کمک به حضور فعال و ایفای نقش موثر تعاونی‌ها در بازار بورس، سرمایه و بازارهای بین المللی و … را دنبال می‌کند.

این مجموعه تاکنون جایزه‌های مسئولیت اجتماعی سال 1400، سومین آیین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور، نشان بیمه گذار برتر اسفندماه 1399، اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم و … را به دست آورده است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک توسعه تعاون
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “جزئیات وام 100 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون + شرایط پرداخت

  1. مهران شجاعی گفته:

    سلام. این اخبار صحت دارن آخه راجبه همین اخبار چن بار رفتم از بانک های مختلف پرسیدم گفتن همش چرته یا تصویب نشده یا همچین چیزی وجود نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.