بورس روز 30 آذر 1401/ شاخص کل در آخرین روز پاییز سبز رنگ ماند

شاخص کل بورس در روز جاری نسبت به روز قبل 4 هزار و 104 واحد رشد پیدا کرد و به مرز 1 میلیون و 496 هزار و 199 واحد شد. شاخص کل هم وزن نیز در مقایسه با روز گذشته 3 هزار و 322 واحد بیشتر شد و در محدوده 445 هزار و 720 واحدی قرار گرفت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، ارزش معاملات کل بازار سهام در روز جاری 15 هزار و 204 میلیارد تومان شد. امروز نمادهای «وبانک»، «وبملت» و «وپاسار» بیشترین اثر مثبت را روی شاخص کل بورس به جا گذاشتند. ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار در روز جاری منفی شد و 13 میلیارد تومان پول حقیقی از این بخش بیرون رفت. امروز بیشترین خروج پول حقیقی به سهم «آریان»، شرکت پارس آریان، مربوط می‌شد. بعد از آن نمادهای «رفاه» و «وغدیر» بیشترین میزان خروج پول حقیقی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به نظر کارشناسان مجددا تردید در بازار بورس افزایش پیدا کرده است. طی روزهای اخیر بورس به واسطه رشد نرخ دلار بازار آزاد و نیمایی، صعود پیدا کرد. اما امروز با توقف نرخ ارز و مخابره خبرهای مختلف و ضد و نقیض درباره تداوم مذاکرات برجام، مجددا فضای بازار سرمایه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت و به نظر تحت تاثیر همین موضوع، سرمایه گذاران کمتری در این بازار حضور پیدا کنند. در صورتی که دوباره قیمت دلار صعودی شود، رشد شاخص کل بورس نیز اتفاق خواهد افتاد.

اجاره خودرو در تهران

اطلاعات عمومی:

درباره انرژی3 بدانید

سایر اشخاص بورس انرژی با نماد انرژی3 در بازار دوم بورس حضور دارند. در حال حاضر ارزش بازاری این سهم به 6 هزار و 415 میلیارد و 200 میلیون تومان می‌رسد. امروز قیمت معاملاتی هر واحد این نماد 3 هزار و 548 تومان بود.

انتهای پیام

 

مرتبط با : سازمان بورس
نرم افزار حسابداری
قیمت روز تیرآهن
لوازم آرایشی سفیر
سیم آخر-کاماپرس
تور اروپا نوروز 1403
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز