اکسپوی دبی 2021 کی شروع می‌شود؟

اکسپو دبی 2021

اکسپوی دبی 2021 نمایشگاه به تعویق افتاده سال گذشته است که شرایط کرونایی مانع برگزاری آن شد به همین دلیل با وجود آن که در سال 2021 هستیم اکسپوی دبی امسال به همان تاریخ 2020 هم نامیده می‌شود.

به گزارش کاماپرس، این نمایشگاه از 28 مهرماه آغاز می‌شود که برابر با 20 اکتبر 2021 است. نکته جالب برای افرادی که با این نمایشگاه آشنایی ندارند این که اکسپوی دبی 2021 یکی از طولانی‌ترین نمایشگاه‌های فناوری، صنعتی، تجاری، گردشگری دنیا به شمار می رود و تا 21 فروردین سال 1401 – ۳۱ مارس ۲۰۲۲ –  ادامه خواهد داشت.

پربازدیدترین ویدیوها را ببینید:

مزیت طولانی بودن زمان برگزاری اکسپوی دبی این است که متقاضیان شرکت در این نمایشگاه خصوصا ایرانیان برای اخذ ویزا و انجام مقدمات لازم برای حضور در این رویداد عظیم فرصت کافی خواهند داشت و می توانند برنامه ریزی لازم برای شرکت در نمایشگاه مذکور را با فراغ بال انجام دهند.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم امیر دوبی که در بین شیوخ عرب خلیج فارس به عنوان فردی روشن بین و طرفدار نوگرایی مشهور است اکسپوی دبی را فرصتی برای قراردادن این بندر در مرکز توجه صاحبان ایده و فناوری می داند و تمام تلاش خود را برای برگزاری این رویداد به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

نکته مهم دیگر درباره این رویداد این که امیرنشین دبی  برگزاری این نمایشگاه را به دلیل شیوع کرونا اجبارا یک سال به تعویق انداخت اما برگزار نشدن اکسپوی دبی چنان به مزاج شیخ محمد حاکم این امیرنشین تلخ بود که در هر فرصتی بارها تاکید کرد سال ۲۰۲۱ این رویداد قطعا برگزار می‌شود.

به عقیده متولیان اکسپو دبی تعویق این نمایشگاه باعث شد که رویداد مذکور به‌شکل‌گیری جهان پس از کرونا کمک کند و از طرفی، کلیه‌ شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند تا تاثیر این بیماری را در عرصه های مختلف از جمله عرصه فناوری و نوآوری بررسی کنند.

متولیان این رویداد به منظور قطعی کردن برگزاری اکسپوی دبی پیش‌بینی کردند که چنانچه تا زمان آغاز به کار اکسپو زنجیره کرونا قطع نشود برای ۲۵ میلیون بازدید کننده این نمایشگاه این امکان فراهم شود که در فرودگاه دبی واکسن تزریق کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “اکسپوی دبی 2021 کی شروع می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.