ارزان ترین بلیت پروازهای داخلی چند؟

ژیوار

قیمت جدید بلیت پروازهای داخلی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به تصویب رسیده و سقف و کف قیمت‌ بلیت هواپیما در نرخنامه جدید مشخص شده است که بر اساس آن ارزان ترین بلیت پروازهای داخلی 491 هزار تومان درمسیر بندرعباس-تبریز است.

به گزارش کاماپرس، در هفته های اخیر تشدید شرایط کرونایی و کاهش مسافران موجب نوسان‌هایی در قیمت بلیت پروازهای داخلی شده بود و اکنون خبر رسیده است که سازمان هواپیمایی کشوری نرخنامه جدیدی منتشر کرده و به افزایش قیمت پروازهای داخلی مهر تایید زده است.

بنا به اعلام فارس مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی دلایل مختلف افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی را تشریح کرده و گفته است: سقف قیمت قبلی بلیت هواپیما که از سوی شرکت های هواپیمایی برای پروازهای داخلی تعیین شده بود، بر اساس دلار 11 هزار تومان محاسبه شده بود، در حالی که قیمت‌ دلار در حال حاضر 27 و 28 هزار تومان است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی این را هم گفته است که بانک مرکزی از سال گذشته دلار نیمایی به ایرلاین های کشور نداده و شرکت‌های هواپیمایی مجبورند برای تأمین قطعات هواپیما، ارز مورد نیاز خود را از بازار آزاد تهیه کنند.

بر اساس نرخنامه جدید بلیت پروازهای داخلی ارزان ترین قیمت بلیت هواپیما 491 هزار تومان و گران ترین بلیت نیز قیمت 2.6 میلیون تومان و هر دو مربوط به مسیر بندرعباس-تبریز است.

دریان سفر امید

قیمت گران ترین و ارزان ترین پرواز تهران-مشهد در نرخنامه جدید به ترتیب یک میلیون و 354 هزار و 700 تومان و 647 هزار و 500 تومان و قیمت سقف و کف پرواز تهران-شیراز در این نرخنامه به ترتیب یک میلیون و 183 هزار و 400 تومان و 641 هزار و400 تومان تعیین شده است.

در مسیر تهران-اهواز نیز قیمت سقف یک میلیون و 330 هزار و 800 تومان و قیمت کف 56 هزار و 200 تومان تعیین شده است.

همچنین قیمت مسیر تهران-کیش در نرخنامه جدید در سقف قیمتی یک میلیون و 751 هزار و 900 تومان و در کف قیمتی 700 هزار و 200 تومان تعیین شده است.

سقف نرخی مسیر کیش – ساری نیز یک میلیون و 915 هزار و 800 تومان و کف قیمتی این مسیر 740 هزار تومان تعیین شده است.

همچنین در مسیر مشهد-عسلویه نرخ سقف یک میلیون و 905 هزار و 600 تومان و قیمت کف 731 هزار و 300 تومان است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

نهال گشت
تهران آهن
سبیت
آژانس هرمس 724
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز