آیا ماسک امباپه غیرقانونی است؟ + تصاویر

ژیوار

پس از مصدومیت بینی کیلیان امباپه، تصاویر او با ماسکی با طرح پرچم فرانسه دیده شد.

به گزارش کاماپرس، در دقایق پایانی دیدار فرانسه با اتریش، بینی امباپه در برخورد با کوین دانسو، مدافع تیم حریف دچار مصدومیتی شدید شد که این مصدومیت امکان حضور در زمین بازی را در مسابقه بعدی فرانسه از او گرفت.

بیشتر بخوانید:

طبق گفته مربی فرانسه شرایط کاپیتان این تیم مساعد است و او به‌طور جداگانه از هم‌تیمی‌هایش تمرین دیده و تنها برای محافظت از بینی‌اش مجبور به پوشیدن ماسک شده است.

دریان سفر امید

تصویری که از تمرین مهاجم ۲۵ ساله رئال مادرید منتشر شد او را با ماسکی به رنگ‌های پرچم فرانسه نشان می‌داد، با این‌حال اگر قرار بر حضور او در بازی‌های بعدی فرانسه باشد باید از ماسک دیگری استفاده کند؛ چرا که مقررات هیئت بین‌المللی فوتبال (IFAB) اجازه داشتن آیتمی به رنگ پرچم را به بازیکنان نمی‌دهد.

بنابر مقررات این نهاد آیتم اضافه باید سیاه یا همرنگ با لباس تیم باشد (تا زمانی که بازیکنان یک تیم، لباس هم‌رنگ دارند)، مطابق با ظاهر حرفه‌ای تجهیزات بازیکن باشد، به لباس او متصل نباشد و برای خود بازیکن و یا دیگران خطری ایجاد نکند.

شنیده‌ها حاکی است چندین ماسک برای امباپه طراحی و ساخته شده است تا او از میان آن‌ها انتخاب کند. امباپه همچنین در حساب توییتر خود از دنبال‌کنندگانش خواست درمورد ماسک صورت به او ایده بدهند.

انتهای پیام

نهال گشت
آژانس هرمس 724
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز