آنچه باید درباره وام های بانک سپه بدانید

یکی از فعالیت‌های مهم بانک‌ها اعطای مجموعه‌ای از وام‌ها و تسهیلات به مشتریان برای تامین نیازهای نقدی آنان است که این امر به کنترل سرمایه نقدی در گردش نیز کمک می‌کند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک سپه نیز به عنوان اولین بانک ایرانی، به مانند سایر بانک‌های فعال در کشور، به ارائه انواع وام‌ها و تسهیلات به اقشار مختلف جامعه و برای کمک به تامین نیازهای آنان، در قالب طرح‌های گوناگون می‌پردازد.

کاماپرس در ادامه انواع وام های بانک سپه را بررسی و معرفی خواهد کرد؛

در همین زمینه بخوانید:

طرح نگین آتیه بانک سپه

متقاضیان شرکت در این طرح، پس از افتتاح حساب سپرده ویژه طرح نگین آتیه، می‌توانند بر اساس میانگین موجودی سپرده مذکور در دوره زمانی از 2 تا 12 ماه براساس انتخاب خود، از انواع حالت‌های تسهیلاتی برخوردار شوند. حداقل مدت انتظار متقاضیان در این طرح تا 2 ماه است. گفتنی است رقم پرداختی در این طرح، از حداقل 2 میلیون تومان تا حداکثر 5 میلیارد تومان در قالب عقد مرابحه و با مدت بازپرداخت 12 تا 60 ماه است.

از مزایای طرح نگین آتیه می‌توان به این مورد اشاره کرد که به ازای هر ماه انتظار بیشتر نسبت به حداقل مدت انتظار که 2 ماه است، یکی از موارد زیر اعمال خواهد شد:

1. به تعداد اقساط، 12 ماه (تا سقف 60 ماه) اضافه خواهد شد.

2. به مبلغ تسهیلات تا 50 درصد میانگین موجودی حساب (تا سقف 2 برابر) اضافه خواهد شد.

3. از نرخ سود تسهیلات، یک درصد (تا کف 8 درصد) کاسته خواهد شد.

4. در صورت رسیدن به کف و سقف بیان شده، می‌توان از مزایای مذکور به شکل ترکیبی استفاده کرد.

ضمن این‌که، امتیاز و مازاد امتیاز این تسهیلات را می‌توان به پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر انتقال داد.

طرح نگین اعتماد بانک سپه

تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی که با سپرده گذاری در این بانک، متقاضی دریافت تسهیلات فوری و آنی برای خود، بستگان درجه یک یا کارکنان شرکت و سازمان خود باشند و همچنین مشتریانی که به دنبال کنترل ریسک اعتباری، نقدینگی و عملیاتی در کسب و کار خود باشند و با سپرده گذاری  و حفظ نقدینگی به دنبال تامین سرمایه در گردش از بانک باشند می‌توانند از مزایای طرح نگین اعتماد بانک سپه، با افتتاح حساب  کوتاه مدت عادی یا کوتاه مدت شش ماهه برخوردار شوند.

مبلغ پرداختی در این تسهیلات حداقل 3 میلیون تومان در قالب عقد مرابحه و با مدت بازپرداخت 12 تا 36 ماه است.  از مزایای این طرح می‌توان به  اخذ تسهیلات فوری با نرخ سود مناسب، سود علی‌الحساب سپرده سرمایه‌گذاری حتی بیشتر از نرخ سود تسهیلات، عدم نیاز به معرفی ضامن، قابلیت واریز و برداشت از سپرده‌های کوتاه مدت عادی، امکان انتقال امتیاز دریافت تسهیلات به بستگان درجه یک اشاره کرد.

طرح نگین مهر بانک سپه

مشتریان بانک سپه می‌توانند با افتتاح حساب ویژه نگین مهر، براساس میانگین موجودی حساب خود، در دوره زمانی 3 تا 9 ماه به انتخاب خود، از وام قرض الحسنه تا 2برابر میانگین حساب خود  با کارمزد 2 یا 4 درصد برخوردار شوند.

نسبت مبلغ وام به میانگین سپرده در این طرح، 50 درصد تا 200 درصد بوده و حداقل و حداکثر مبلغ تسهیلات پرداختی به ترتیب یک میلیون تومان و 50 میلیون تومان با مدت بازپرداخت 12 تا 36 ماه است.

طرح نگین میثاق بانک سپه

در طرح تسهیلاتی نگین میثاق، تمامی سازمان‌ها، نهادهای عمومی و شرکت‌های مشتری بانک سپه، می‌توانند در مقابل میانگین حساب قرض‌الحسنه جاری خود، کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات مذکور معرفی کنند.

طرح نگین میثاق بانک سپه، در دو قالب عقد قرض الحسنه تا 50 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد و عقد مرابحه تا 200 میلیون تومان با کارمزد 5 تا 18 درصد و مدت بازپرداخت  12 تا 60 ماه اعطا می‌شود.

از مزایای این طرح می‌توان به امکان تخصیص اعتبار وام قرض‌الحسنه و یا تسهیلات مرابحه با درخواست مشتری با کوتاه‌ترین مدت انتظار، تنوع در نرخ کارمزد وام و سود تسهیلات ارزان‌ قیمت، تنوع در مدت بازپرداخت، بلوکه نکردن سپرده جهت اعطای تسهیلات و دریافت خدمات مربوط به حساب جاری اشخاص حقوقی اشاره کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک سپه
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

8 دیدگاه برای “آنچه باید درباره وام های بانک سپه بدانید

 1. حاتم گفته:

  دروغه وام نمیدن
  نوبت به ضامن که میرسه میگن فقط استخدامی
  بابام چند سال دیگه همه استخدامی ها دیگه نیستن تو این دنیا اون موقع باید چه کرد

 2. امیر گفته:

  برین جمع کنید با این دروغهاتون پدر خانم من. خودش کارمند بانک هستش همش وام های 200و500میلیونی با. قسط 300هزارتومان میگیره بعد من خودم نظامی هستم و حقوق بگیر بانک سپه هستم با سابقه 23سال تا حالا نشده یه 20میلیون وام بهم بدن چه میشه به ما هم وام بدن و از حقوق کم کنن واقعا شرم باد برشما خدای هم هست همه چی واگذار میکنم به اون خدای بالای سری

 3. افشین گفته:

  اصلا وام نمیدن بنده 6 ضامن بردم هر بار بیخود ی ایراد گذاشت روش آخرشم ندادن واقعا متاسفم برای بانکداری بظاهر اسلامی و بدتر از همه بانک سپه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *